איך להפיץ את המשחק

מתוך Gamemaker

קפיצה אל: ניווט, חיפוש

הפצת את המשחק

בעזרת המידע בפרקים הקודמים אתה יכול ליצור משחקים. כאשר המשחק מוכן ברור שתרצה שאנשים אחרים ישחקו בו. אתה יכול, כמובן, לתת להם את קובץ .Gmk שיצרת ולתת להם להשתמש ב Game Maker (גֵיים מֵייקֵר) בכדי לשחק בו אבל בדרך כלל זה לא מה שתרצה. קודם כל, אתה לא רוצה שאחרים יוכלו לשנות את המשחק, ושנית אתה רוצה שאנשים יוכלו לשחק גם אם אין להם Game Maker. אז אתה רוצה ליצור גרסה עצמאית של המשחק שלך.

יצירת גרסה עצמאית להפעלה של המשחק קלה מאוד ב Game Maker. בתפריט File (קובץ) אתה בוחר את הפריט Create Executable (צור קובץ להרצה). תישאל לשם התוכנית שאמורה להכיל את המשחק. ציין שם, לחץ על OK (אישור) ויש לך גרסה עצמאית של המשחק אותה תוכל לתת לכל אחד שאתה אוהב. אתה יכול לשנות את הסמל של המשחק ב Global Game Settings (הגדרות משחק כלליות).

לאחר שיצרת גרסה עצמאית בדרך שתוארה לעיל תוכל לתת את המשחק לאנשים אחרים או למקם אותו באתר האינטרנט שלך כדי שאנשים יוכלו להוריד. אתה חופשי להפיץ את המשחקים שאתה יוצר ב Game Maker בכל דרך שתרצה. אתה יכול גם למכור אותם. זה כמובן מבוסס על ההנחה שמאושר להפיץ או למכור את הספרייטים,התמונות והצלילים שאתה משתמש במשחק. ראה את הסכם הרשיון לפרטים נוספים.

בדרך כלל יעיל לארוז את המשחק שלך ב ZIP , יחד עם כמה קבצי נוספים. ב-Windows XP ניתן לעשות זאת ישירות דרך תפריט הלחצן הימני בעכבר, ויש הרבה כלי עזר בחינם באינטרנט להכנת ZIP. לחילופין אתה יכול ליצור ההתקנה למשחק. שוב, יש באינטרנט מספר רב של תוכניות ליצירת התקנה, הזמינות ללא תשלום.


כלים אישיים

sl
דומיין בעברית  דומיין  דומין  תוכנה לניהול  קשרי לקוחות  CRM, ניהול קשרי לקוחות  דומין בעברית  פורומים  ספרדית  גיבוי